4 marca 2024 ― poniedziałek

Sukcesy naszych zawodników w Radzionkowie

W terminie od 1 do 3 marca 2024 roku ośrodek jeździecki KJ Lider z Radzionkowa gościł w swoich progach uczestników Halowych Mistrzostw Polski i Halowego Pucharu Polski

Seniorów, Młodych Jeźdźców, Juniorów i Dzieci oraz Zawodów Ogólnopolskich w

Ujeżdżeniu

Bardzo miło jest nam poinformować, że podczas tych bardzo prestiżowych zawodów jeźdźcy naszego okręgu zaprezentowali dobrą formę i zanotowali doskonałe wyniki.

Złotą medalistką oraz Mistrzynią Polski w kategorii dzieci startujących na dużych koniach została Aleksandra Rozesłańska startująca na koniu Fürsten Spinne i reprezentująca barwy KJ Golden Dream. Brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Polski w tej samej kategorii zdobyła Aleksandra Machniewicz startująca na koniu Baldessarini, reprezentująca barwy KJ Golden Dream. Na miejscu czwartym uplasowała się kolejna amazonka z naszego okręgu — Marta Walczak startująca na wałachu Skyline z KJ Cheval Marianpol.

Medal srebrny Halowego Pucharu Polski w ujeżdżeniu w kategorii seniorów wywalczyła Agnieszka Wiśniewska startująca na klaczy Tara i reprezentująca barwy KJ Golden Dream. Miejsce V HPP w tej kategorii zdobyła jej koleżanka klubowa Julia Rogowska startująca na Le Baton Rouge M.

W HPP-A seniorów startowały jeszcze dwie pary z KJ Golden Dream. Oliwia Laferi-Sapiej i Fürstin Francesca G uplasowali się na miejscu VIII. Miejsce X zdobyła para Marta Błażko i Daily Darco.

W Halowych Mistrzostwach Polski w ujeżdżeniu w kategorii seniorów Anna-Maria Gawłowska i Cardamon reprezentujący barwy KJ Golden Dream uplasowali się tuż za podium, na miejscu IV.

Zdjęcia autorstwa Wiktorii Rożnowskiej

Udostępnij: