10 kwietnia 2024 ― środa

Bogusławickie otwarcie Letniego Sezonu Jeździeckiego 2024

W dniach 12-14.04.24 w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Ogólnopolskie, Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez przeszkody. Ich oganizatorem jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.

W czasie całych zawodów organizator zapewnia duży, dobrze zaopatrzony bar serwujący posiłki domowe, pizzę, zapiekanki i inne przekąski oraz napoje i desery lodowe (granita). Otwarta będzie też strefa Grill Bar oraz Food Truck a także lody świderki, wata cukrowa, popcorn i gofry.

Dodatkowa atrakcja niedzieli będą Zawody Hobby Horse przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. Wszyscy uczestnicy tych konkursów otrzymają pamiątkowe upominki.

Dodatkową atrakcją niedzieli będzie możliwość przejazdu po terenie Stada bryczką (piknik wagon), zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, zjeżdżalnia i zamek dmuchany czy dla najmłodszych oprowadzanie na kucyku.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz miasta Wolbórz Andrzej Jaros.

Szczegółowe informacje www.stadoboguslawice.com.pl

Udostępnij: