Aktualności

1

Podsumowanie sezonu jeździeckiego 2018'

Zarząd Okręgowego Związku Jeździeckiego w Łodzi, zaprosił w dniu wczorajszym, na podsumowanie sezonu jeździeckiego 2018', najlepszych zawodników z województwa łódzkiego, sponsorów i partnerów łódzkiego jeździectwa oraz uczestnikóa Sprawozdawczego Zjazdu Delegatów.

Przedstawicielom firm, które wsparły organizację Mistrzostw Województwa Łódzkiego, przekazano serdeczne podziekowania.

Uhonorowano 25 zawodników, którzy osiągnęli w bieżącym sezonie wyjątkowe wyniki sportowe. Listę osób wyróżnionych, prezentujemy w załączeniu.

Czytaj całość

2018-12-07

#informacje

1

Plebiscyt Dziennika łódzkiego

Dziennik Łódzki, rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń kandydatów, do 48 edycji Plebiscytu „Sportowiec Roku 2018”. Wielu jeźdźców z województwa łódzkiego, odniosło w tym sezonie znaczące sukcesy sportowe. Zachęcamy więc kluby zrzeszone w OZJ w Łodzi, do zgłaszania swoich zawodników do udziału w plebiscycie.

Zgłoszenia kandydatów

Załączamy pismo w tej sprawie, Pana Marcina Kowalczyka, Redaktora Naczelnego „Dziennika Łódzkiego”.

Czytaj całość

2018-11-23

#informacje

1

Mniejsze opłaty za udział w MWŁ w Skokach

Mniejsze opłaty za udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Skokach Przez Przeszkody, to kolejna (po podwyższeniu puli nagród) dobra informacja dla uczestników zawodów.
W porozumieniu z organizatorem zawodów (KJ Salio), uzgodniliśmy obniżenie o połowę (do 100 zł), opłaty wpisowej za udział w mistrzostwach dla amatorów, młodzików i juniorów młodszych.

Propozycje zawodów, są już dostępne na naszej ronie internetowej.

Czytaj całość

2018-08-22

#informacje

1

WOLONTARIAT REDAKCYJNY

Chcesz zostać dziennikarzem? Interesujesz się jeździectwem? Jesteś pomysłową i kreatywną osobą?
Zgłoś się do WOLONTARIATU REDAKCYJNEGO ŁÓDZKIE JEŹDZIECKIE.

Zarząd OZJ w Łodzi, powołuje zespół redakcyjny, złożony z osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności dziennikarskie.
Liczymy na to, że pod szyldem "lodzkiejezdzieckie", powstanie prężnie działający zespół redakcyjny, zajmujący się tematyką sportów jeździeckich w województwie łódzkim. Czekamy na zgłoszenia osób, które chcą przygotowywać relacje z zawodów (teksty, zdjęcia, filmy), redagować artykuły, przeprowadzać wywiady, kręcić filmy, przygotowywać materiały graficzne, współpracować z innymi łódzkimi mediami, itd. ...

Zgłszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: ozj@ozj-lodz.pl, lub w wiadomościach na naszym profilu facebook.com/lodzkiejezdzieckie.

Czytaj całość

2018-07-10

#informacje

1

Komunikat dla sędziów!

Kolegium Sędziów OZJ w Łodzi informuje, że seminarium licencyjne w powożeniu rozpocznie się w sobotę 10 marca br. o godz. 11.00  w Bogusławicach.

Czytaj całość

2018-03-08

#informacje

1

Zostań sędzią jeździeckim w dyscyplinie skoki przez przeszkody!!!

Kolegium Sędziów Okręgowego Związku Jeździeckiego w Łodzi informuje wszystkie osoby związane z jeździectwem, że w pierwszej połowie 2018 roku zamierzamy zorganizować podstawowy kurs sędziowski - B. Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie i zgłaszania swoich kandydatur na adres e-mail: ozj@ozj-lodz.pl. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kandydat na sędziego musi spełniać następujące warunki: 1. być osobą pełnoletnią, 2. posiadać przynajmniej średnie wykształcenie, 3. posiadać jedno z uprawnień: minimum brązową odznakę jeździecką lub klasę sportową lub uprawnienia minimum instruktora szkolenia podstawowego PZJ. Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji w środowisku jeździeckim.

Czytaj całość

2018-02-02

#informacje