Aktualności

2

Listopadowy ranking OZJ w Łodzi.

Kolejne zawody regionalne w skokach przez przeszkody, zakończą się już w grudniu. Prezentujemy więc listopadowe zestawienia rankingu najlepszych jeźdźców, zarejestrowanych w OZJ w Łodzi.

Klaudia Siucińska (Łódzki Klub Jeździecki), ponownie wysunęła się na prowadzenie w rankingu ZŁOTYM. Wygląda na to, że jej rywalizacja z Julia Paradowska (Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi), rozstrzygnie się na samym końcu obecnego sezonu. O trzecie miejsce w rankingu walczą nadal Myrzat Sabitov (KJ Janowice) oraz Ewa Strzechowska(Klub Jeździecki Salio).

Zmiana lidera, również w rankingu SREBRNYM. Z dość dużą przewagą, na prowadzeniu jest Gabriela Janiszewska (R&S Stables). Kolejne dwa miejsca, zajmują reprezentanci SKJ HORSEPROFI - Tomek Paradowskii Anna Woźna.

Sprawa zwycięstwa w rankingu BRĄZOWYM, wydaje się już rozstrzygnięta. Irmina Szybka (KJ Janowice, na zdjęciu), ma bardzo dużą przewagę punktową, nad kolejnymi zawodnikami. O drugie miejsce, walczyć natomiast może jeszcze, co najmniej czwórka zawodników: Wiktoria Troć (KJ Salio), Łukasz Giełwanowski (SKJ HORSEPROFI), Mateusz Sputowski (KJ Infernal Team) oraz Roksana Galanciak (Stowarzyszenie R&S Stables).

Założenia (zasady) tworzenia rankingu dostępne są na naszej stronie internetowej, w zakładce DOKUMENTY/REGULAMINY.

PRZYPOMINAMY, że:
- ranking obejmuje JEDYNIE zawodników posiadających licencje sportowe (regionalne), zarejestrowane w OZJ w Łodzi. Zachęcamy więc, do zgłoszenia swoich licencji (krajowych, zarejestrowanych w PZJ) do Okręgowego Związku Jeździeckiego w Łodzi.
- do rankingu wliczane są JEDYNIE wyniki konkursów rozgrywanych w ramach zawodów regionalnych.
- z uwagi na konieczność wypracowania metod przetwarzania danych wejściowych oraz ograniczenia wynikające z braku początkowej bazy danych, w sezonie 2018’, tworzony jest ranking NIEOFICJALNY, TESTOWY.

Czytaj całość

2018-11-19

#zawody

2

MŁODZICY w Mistrzostwach, do 13 lat!

Dostosowanie przepisów MWŁ do przepisów ogólnych PZJ.

Zarząd Okręgowego Związku Jeździeckiego w Łodzi, podjął decyzję, dostosowującą podział kategorii wiekowej młodzików w regulaminie Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Skokach Przez Przeszkody, do regulaminu dyscypliny skoki przez przeszkody (B) Polskiego Związku Jeździeckiego.
Zgodnie z podjętą dzisiaj decyzją, w kategorii młodzików, mogą wystąpić dzieci w wieku do 13 lat, a nie 11, jak było w wersji poprzedniej regulaminu MWŁwSPP. Aktualny regulamin, dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Czytaj całość

2018-09-17

#zawody

2

Marszałek Województwa Patronem Mistrzostw Województwa 2018'

Miło nam poinformować, iż Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień, wyraził zgodę na objęcie patronatem Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Skokach Przez Przeszkody, Ujeżdżeniu i Sportowych Rajdach Konnych.

Mistrzostwa już we wrześniu (skoki i ujeżdżenie) i październiku (sportowe rajdy konne).

Czytaj całość

2018-08-13

#zawody