Aktualności

2

Regulamin konkursów towarzyskich

Zarząd Okręgowego Związku Jeździeckiego w Łodzi, przyjął aktualizację treści regulaminu rozgrywania zawodów towarzyskich, organizowanych łącznie z zawodami regionalnymi, wpisanymi do kalendarza zawodów OZJ w Łodzi.

Treść nowego regulaminu, jest już dostępna na naszej stronie

Czytaj całość

2020-12-30

#zawody

2

Halowe Mistrzostwa Woj. Łódzkiego DiM w Skokach Przez Przeszkody

Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w Skokach Przez Przeszkody odbędą się po raz kolejny. Tym razem, w dniach 12-13 grudnia, łącznie z ZR w Klubie Jeździeckim Salio.
Zgodnie z regulaminem mistrzostw, dostępnym na naszej stronie internetowej, rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach:
MŁODZICY na kucach – zawodnicy w wieku 9-12 lat
JUNIORZY MŁODSI – zawodnicy w wieku 12-15 lat
JUNIORZY i Młodzieżowcy zawodnicy w wieku 16-21 lat.
 
Panel zgłoszeń, jest już dostępny na stronie internetowej zawodykonne.com. Wszyscy zgłaszający się na konkursy HMWŁ DiM proszeni są o zamieszczenie tej informacji w polu "uwagi" podczas zgłaszania w panelu zgłoszeń.
 
Współorganizatorem Mistrzostw jest Łódzka Federacja Sportu
Czytaj całość

2020-12-07

#zawody

2

Rankingi OZJ 10/2020

Jedyne, październikowe zawody regionalne w skokach przez przeszkody, odbyły się w Besiekierzu Rudnym. Wniosły one jednak wiele zmian do rankingów jeźdźców OZJ w Łodzi.
Liderem rankingu ZŁOTEGO, niezmiennie jest Sebastian Bąk (R&S Stables). Na drugie miejsce awansowała natomiast Klaudia Siucińska (Łódzki Klub Jeździecki), spychając Maję Bellę Friedman (Stowarzyszenie R&S Stables) na miejsce trzecie.
 
W rankingu SREBRNYM, rozgorzała zacięta rywalizacja o miejsce trzecie. Aktualnie jest na nim Nikola Kręgielska (Tuszyński KJ Garbówek), ale przynajmniej czworo kolejnych zawodników, będzie miało jeszcze swoje szanse wskoczenia na podium. Pierwsze dwa miejsca, niezmiennie zajmują: Wiktor Helbich (Klub Jeździecki Salio) oraz Dagmara Antczak (Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi)
 
Agata Malewska (SKJ HORSEPROFI) oraz Maja Taczalska (KJ Salio), zajmują ex aequo pierwsze miejsce rankingu BRĄZOWEGO. Trzecie miejsce, obecnie zajmuje Michalina Dańczak (Stowarzyszenie R&S Stables). W tym zestawieniu, nie można być jednak jeszcze niczego pewnym. Ostatnie zawody sezonu mogą wywrócić klasyfikację do góry nogami.
Czytaj całość

2020-10-28

#zawody

2

Odwołane zawody w woltyżerce!

Stajnia Gajewniki, organizator ZR w Woltyżerce poinformował, iż z uwagi na sytuację epidemiologiczną, podjęto decyzję o odwołaniu planowanych na najbliższą sobotę zawodów.
Czytaj całość

2020-10-22

#zawody

2

Zmiana terminu zawodów w SRK!

Regionalne Zawody w Sportowych Rajdach Konnych w KJ Champion, których zorganizowanie planowane było na dzień 24 października br., z przyczyn niezależnych od organizatora, zostały przesunięte na dzień 31 października br.

Czytaj całość

2020-10-22

#zawody

2

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ujeżdżeniu, Besiekierz Rudny 2020'

Czytaj całość

2020-08-20

#zawody