Listopadowy ranking OZJ w Łodzi.

2018-11-19

Kolejne zawody regionalne w skokach przez przeszkody, zakończą się już w grudniu. Prezentujemy więc listopadowe zestawienia rankingu najlepszych jeźdźców, zarejestrowanych w OZJ w Łodzi.

Klaudia Siucińska (Łódzki Klub Jeździecki), ponownie wysunęła się na prowadzenie w rankingu ZŁOTYM. Wygląda na to, że jej rywalizacja z Julia Paradowska (Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi), rozstrzygnie się na samym końcu obecnego sezonu. O trzecie miejsce w rankingu walczą nadal Myrzat Sabitov (KJ Janowice) oraz Ewa Strzechowska(Klub Jeździecki Salio).

Zmiana lidera, również w rankingu SREBRNYM. Z dość dużą przewagą, na prowadzeniu jest Gabriela Janiszewska (R&S Stables). Kolejne dwa miejsca, zajmują reprezentanci SKJ HORSEPROFI - Tomek Paradowskii Anna Woźna.

Sprawa zwycięstwa w rankingu BRĄZOWYM, wydaje się już rozstrzygnięta. Irmina Szybka (KJ Janowice, na zdjęciu), ma bardzo dużą przewagę punktową, nad kolejnymi zawodnikami. O drugie miejsce, walczyć natomiast może jeszcze, co najmniej czwórka zawodników: Wiktoria Troć (KJ Salio), Łukasz Giełwanowski (SKJ HORSEPROFI), Mateusz Sputowski (KJ Infernal Team) oraz Roksana Galanciak (Stowarzyszenie R&S Stables).

Założenia (zasady) tworzenia rankingu dostępne są na naszej stronie internetowej, w zakładce DOKUMENTY/REGULAMINY.

PRZYPOMINAMY, że:
- ranking obejmuje JEDYNIE zawodników posiadających licencje sportowe (regionalne), zarejestrowane w OZJ w Łodzi. Zachęcamy więc, do zgłoszenia swoich licencji (krajowych, zarejestrowanych w PZJ) do Okręgowego Związku Jeździeckiego w Łodzi.
- do rankingu wliczane są JEDYNIE wyniki konkursów rozgrywanych w ramach zawodów regionalnych.
- z uwagi na konieczność wypracowania metod przetwarzania danych wejściowych oraz ograniczenia wynikające z braku początkowej bazy danych, w sezonie 2018’, tworzony jest ranking NIEOFICJALNY, TESTOWY.