Pierwszy ranking sezonu 2019'

2019-05-02

Jak dotąd, trzykrotnie w tym sezonie, na zawodach regionalnych, rywalizowali jeźdźcy z regionu łódzkiego. Wyniki zawodów rozegranych w Bogusławicach i Besiekierzu Rudnym (dwukrotnie), pozwoliły na utworzenie, pierwszych w roku 2019, rankingów.

Ludmiła Siergiej-Krysztofiak (Klub Jeździecki Salio) jest zdecydowaną liderką rankingu ZŁOTEGO. Wiceliderem jest Andrei Shalohin (KJ Zbyszko). Na trzecim miejscu Myrzat Sabitov (KJ Janowice). W rankingu, jak dotąd, sklasyfikowano 14 zawodników.

Ranking SREBRNY, ma również zdecydowaną liderkę. Jest nią Julia Chmaj(SKJ HORSEPROFI). Dalsze miejsca zajmują: Nikola Kręgielska (TKJ Garbówek) oraz Wiktor Helbich (KJ Salio). Do rywalizacji włączyło się na razie 16 zawodników.

Najliczniej obsadzony jest ranking BRĄZOWY, w którym sklasyfikowano 19 zawodników. Podobnie jak w poprzednich rankingach, liderka - Alicja Gabrysiak (Łódzki Klub Jeździecki) ma wyraźną przewagę nad kolejnymi zawodnikami. Drugie miejsce zajmują: Malena Kotecka (Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi) i Ewa Machniewicz (R&S Stables).

Zasady tworzenia rankingu.