Półroczny ranking jeźdźców OZJ w Łodzi

2019-06-24

Ludmiła Siergiej-Krysztofiak (Klub Jeździecki Salio) powróciła na pierwsze miejsce rankingu ZŁOTEGO, wyprzedzając Julię Paradowską (Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi ). Na miejscu trzecim, jest nadal Gabriela Janiszewska (Stowarzyszenie R&S Stables).
Niezwykle zacięta i wyrównana rywalizacja trwa w rankingu SREBRNYM. Po czerwcowych zawodach, na czoło zestawienia, wysunęła się Wiktoria Troć (Klub Jeździecki Salio). Na drugie miejsce awansowała Julia Chmaj (Sportowy KJ HORSEPROFI), która ma jedynie dwa punkty mniej. Dotychczasowa liderka, Nikola Kręgielska (Tuszyński KJ Garbówek), plasuje się obecnie na miejscu trzecim, również z niewielką stratą punktową. 

Nikt nie dogonił jeszcze, liderki rankingu BRĄZOWEGO Alicji Gabrysiak (Łódzki Klub Jeździecki), choć jej przewaga nad resztą stawki znacznie zmalała. W pościgu za pierwszym miejscem, najlepiej spisuje się Ewa Machniewicz (Stowarzyszenie R&S Stables), która ma do odrobienia jeszcze 65 punktów. Trzecie miejsce zajmuje Julia Kempska (Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek). 

Zasady tworzenia rankingu