Rankingi po 3/4 sezonu

2019-09-30

Wrześniowe zawody regionalne nie zmieniły liderów rankingów jeźdźców OZJ w Łodzi, ale ostatnie zawody w Salio, przyniosły wiele przetasowań w zestawieniach. Halowa końcówka sezonu może być decydująca i przynieść duże przetasowania.

Czołówka rankingu ZŁOTEGO bez zmian. Prowadzi Ludmiła Siergiej-Krysztofiak (Klub Jeździecki Salio). Gabriela Janiszewska (R&S Stables) odrobiła stratę punktową do Julii Paradowskiej (SKJ Horseprofi) i obie zawodniczki zajmują aktualnie drugie miejsce.

Wiktoria Troć (KJ Salio), sukcesywnie powiększa przewagę nad rywalami w rankingu SREBRNYM, prowadząc z przewagą już 300 punktów nad drugą w zestawieniu Nikolą Kręgielską (TKJ Garbówek). Liderki goni Julia Chmaj (SKJ HORSEPROFI).

Najciekawiej wygląda rywalizacja w rankingu BRĄZOWYM. Prowadząca od dłuższego czasu Alicja Gabrysiak (Łódzki KJ) ma już tylko 20 punktów przewagi nad Antoniną Barzdo (KJ Zbyszko), która wskoczyła na drugie miejsce rankingu, wyprzedzając Ewę Machniewicz (R&S Stables). Mocno zapunktowali również kolejni zawodnicy w zestawieniu. Nic jeszcze nie jest pewne, a wspaniała rywalizacja potrwa pewno do samego końca sezonu 2019'

Zasady tworzenia rankingu