Zawodnicy OZJ

Nazwisko Imię Klub Kategoria wiekowa Licencja
Andrzejewska Wiktoria Wiktoria Klub Jeździecki Wiki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Anszpergier Dorota Dorota Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Antczak Dagmara Dagmara Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Awrejcewicz-Budzińska Anna Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,Bw
Banasiak Paulina Paulina Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Banaś Małgorzata Małgorzata Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Barzdo Antonina Antonina Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Biczyk Elżbieta Elżbieta Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Biczysko Beata Beata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Biernacka Patrycja Patrycja Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Biniek Marta Marta Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,Bw
Borzęcka Maja Maja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Burnos Julia Julia Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Chmaj Julia Julia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Chober Dariusz Dariusz KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Ciechański Adam Adam CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2
Ciesielska Joanna Joanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Cieślak Zuzanna Zuzanna Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Cieślewicz Julia Julia Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Ciuchuta Martyna Martyna KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Czechowicz Monika Monika Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Czok Ivette Ivette bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Dańczak Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Doczekalska Anna Anna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Dombrowska Adrianna Adrianna Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Dregier Martyna Martyna Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Dryńska Karolina Karolina Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Durkiewicz Julia Julia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Dylewska Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Dzięgielewska Joanna Joanna Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: F3
Feret Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Filipiak Alicja Alicja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Filipiak Zofia Zofia KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Filipiak Karolina Karolina Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw,Cw
Fisiak Marta Marta bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Florczak Joanna Joanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,B3
Florczak Jakub Jakub KJ Janowice » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Frontczak Barbara Barbara KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Gabrysiak Alicja Alicja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Gajda Monika Monika SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Gala Blanka Blanka bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Galanciak Roksana Roksana Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw
Galińska Gabriela Gabriela Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Giełwanowski Łukasz Łukasz Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw
Gogolińska Oliwia Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,Bw,Cw,Dw
Górecka Anna Anna Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw
Górecki Patryk Patryk Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Grabowska Joanna Joanna Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Grendel Paulina Paulina KJ Champion » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw,Fw
Grudzień Aleksandra Aleksandra Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Grzejdziak Wiktoria Wiktoria Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw,Cw
Grzelak Aleksandra Aleksandra Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Grzesiek Paula Paula KJ Infernal Team » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Grzesiek Beata Beata KJ Infernal Team » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Gutorska Maja Maja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Harnas Patryk Patryk Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Hejduk Aleksandra Aleksandra Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Helbich Wiktor Wiktor Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Hercog Belinda Belinda Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Janecka Julia Julia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Janek Karolina Karolina KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Janiszewska Gabriela Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Janiszewska Lena Lena Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Jankowski Krzysztof Krzysztof Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Jassa Paulina Paulina Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Jaworska Jagoda Jagoda Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Jaworska Antonina Antonina Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kaczmarek Natasza Natasza Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kalita Natalia Natalia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kamińska Maja Maja KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kanicka Klaudia Klaudia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw,Cw
Kapszewicz Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2
Kasińska Ewa Ewa Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw,Cw
Kaźmierczak Maria Maria Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kempska Julia Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kępska Angelika Angelika KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kmita Arleta Arleta Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Kolęda Weronika Weronika bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kołodziejczyk Milena Milena KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Koszuta Julia Julia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kot Oliwia Oliwia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kotecka Malena Malena Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kotecki Dawid Dawid Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Kotowicz Weronika Weronika KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Koziczak Julia Julia Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Krajewska Klaudia Klaudia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Kręgielska Nikola Nikola Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Kręgielska Natalia Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kroc Justyna Justyna CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B2
Król Karolina Karolina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kryczka Karolina Karolina JKS Oxer » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Krzewińska Oliwia Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Krzywicka Dorota Dorota Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: F1
Książek Antonina Antonina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Kubarek Maja Maja Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Kulesza Aleksandra Aleksandra Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

jm
Licencja: Ew
Kunikowska Karolina Karolina Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Kuszelewska Julia Julia KJ Infernal Team » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Kuźmińska Małgorzata Małgorzata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Kwapisz Tomasz Tomasz Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Lacheta Hanna Hanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Laprus Irena Irena Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw,Cw,Fw
Lasota Jacek Jacek SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Leszczyński Mateusz Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Lewandowska Paulina Paulina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Lewandowska Zofia Zofia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Lewczyk Pola Pola Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Lis Weronika Weronika Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Lorek Joanna Joanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Lota Aleksandra Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Machniewicz Ewa Ewa Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Maćczak Paulina Paulina Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw,Dw,F3
Maćczak Mateusz Mateusz Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw,Dw,Fw
Majdziński Sylwester Sylwester Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Maksajda Julia Julia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Marciniak Magdalena Magdalena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Margasińska Maja Maja KS Happy Horse » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Markowska Izabela Izabela Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Maszarek Aleksandra Aleksandra Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Matusiak Wiktoria Wiktoria Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Matusiak Natalia Natalia Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Miarecki Bogusław Bogusław Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Michalska Anna Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Mielczarek Oliwia Oliwia KJ Janowice » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Mielczarek Oliwia Oliwia KJ Janowice » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Mikołajczyk Krzysztof Krzysztof Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Milc Filip Filip Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Milczarska Nina Nina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Miller Nikola Nikola Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Mrozowska Maria Maria Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Nalepa Klaudia Klaudia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B3
Nawrocka Roksana Roksana Klub Jeździecki Agri » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Niedzielska Klaudia Klaudia KJ Uniglob Gozdów » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Niezgoda Grażyna Grażyna Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B2,Cw
Nitka Piotr Piotr KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: F3
Nowakowska Otylia Otylia KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Obórka Jarosław Jarosław KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,B2,Cw
Olaszek Alicja Alicja Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Olawa Vel Olawińska Zuzanna Zuzanna Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Oleszko Oliwia Oliwia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Olszewicz Karolina Karolina Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: Dw
Orski Konrad Konrad Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: Dw
Ostrowska Iga Iga SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2,Cw
Ostrowska Oliwia Oliwia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Pacut Anna Anna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Pająk Maciej Maciej KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Papis Joanna Joanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Paradowska Julia Julia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Paradowski Tomasz Tomasz Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Parzyńska Anita Anita KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Pawłowska Hanna Hanna Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw,Cw
Pawłowski Marek Marek Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw
Peruga Nadia Nadia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Pilatowicz Aleksandra Aleksandra Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2,Cw
Piotrowska Marita Marita KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: F2
Piwko Mirosław Mirosław bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Plucciński Marek Marek Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: F1
Płachta Natalia Natalia bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Poprawa Maja Maja Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Poprawa Alicja Alicja Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Powolna Anita Anita KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3,F3
Prochowska Małgorzata Małgorzata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Raczyńska Zofia Zofia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Rajpal- Sikora Magdalena Magdalena Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Rak Adam Adam bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: D2
Rochowska Wiktoria Wiktoria Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Rosak Alicja Alicja Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Rosak Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Rosiak Cyryl Cyryl Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Roza-Kosma Magdalena Magdalena Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Ruszczyk Bogumiła Bogumiła Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Rybińska Barbara Barbara Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

s
Licencja: D2
Rytych Damian Damian SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Rzepkowska Maria Maria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Sabitov Nadia Nadia SKJ Virako-Olimpia » Data urodzenia:

j
Licencja: A2,B3
Sabitov Mirzat Mirzat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Sakrajda Maria Maria KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Schneyer Maksymilian Maksymilian Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

jm
Licencja: Ew
Sendalska Katarzyna Katarzyna KJ Infernal Team » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Shalohin Andrei Andrei Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Sierakowska Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła Ludmiła Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Siucińska Klaudia Klaudia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Skorupa Karina Karina KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Skorupka Magdalena Magdalena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Skowerska Eliza Eliza SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: A2
Smoderek Kamila Kamila Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

s
Licencja: Ew
Snycerz Agnieszka Agnieszka Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw
Sobiepańska Julia Julia Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,B3,Cw
Sobieszuk Julia Julia Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw
Sobolewska Paulina Paulina bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3,Cw
Sorokina Olga Olga Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Stasiak Jacek Jacek Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Stępień Karolina Karolina Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Strzechowska Ewa Ewa Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Strzechowski Paweł Paweł Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Suliborska Wiktoria Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Suwalski Jarosław Jarosław Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: D2
Suwała Weronika Weronika KJ Champion » Data urodzenia:

j
Licencja: F3
Szambelan Anna Anna Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw
Szczech Patrycja Patrycja KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Szkiela Marta Marta Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Sznajder Barbara Barbara Klub Jeździecki Wiki » Data urodzenia:

j
Licencja:
Sztokinier Anna Anna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A2
Szulc Adam Adam Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: Dw
Szybka Irmina Irmina KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Szymborska Magdalena Magdalena Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Świerczyńska Tola Tola Klub Jeździecki Wiki » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Taczalska Maaja Maaja Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Terkiewicz Nina Nina KS Happy Horse » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Tokalska Paula Paula Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

mj
Licencja: Aw,Bw
Troć Wiktoria Wiktoria Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Trzcińska Maria Maria Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Ucińska Julia Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Urbańska Natalia Natalia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Walczak Marta Marta KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Wardin Joanna Joanna KJ ARABIKA » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw,F3
Warzywoda Jan Jan SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw
Wasilewska Julia Julia Klub Jeździecki Wiki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Ważyński Marcel Marcel Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw,Cw
Wąsiewicz Julia Julia Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Weber Klara Klara KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Wejchert Zuzanna Zuzanna JKS Oxer » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw
Wicher Bianka Bianka KJ Golden Dream » Data urodzenia:

j
Licencja: A3
Wieczorek Adrianna Adrianna Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B3
Wieczorek Kornelia Kornelia CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka Agnieszka KS Happy Horse » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Willamowicz Dagmara Dagmara Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Wiśniewska Karolina Karolina Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Wiśniewska Zuzanna Zuzanna Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Witczak Zbigniew Zbigniew Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,B3,Cw
Witos-Osińska Teresa Teresa KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Wojciechowska-Kamińska Roksana Roksana Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Workert Paulina Paulina bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Woźna Anna Anna Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Zajcew Magdalena Magdalena Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,B3,Cw
Zdrojewska Katarzyna Katarzyna KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: Fw
Zieleśkiewicz Weronika Weronika KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Zielińska Katarzyna Katarzyna Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Żurek Marta Marta Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw