Zawodnicy OZJ

Nazwisko Imię Klub Kategoria wiekowa Licencja
Andrzejewska Wiktoria Wiktoria Klub Jeździecki Wiki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Anszpergier Dorota Dorota Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Antczak Dagmara Dagmara Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Awrejcewicz-Budzińska Anna Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,Bw
Banasiak Paulina Paulina Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Barzdo Antonina Antonina Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Biczysko Beata Beata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Borzęcka Maja Maja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Burnos Julia Julia Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Chmaj Julia Julia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Chober Dariusz Dariusz KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Ciechański Adam Adam CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2
Ciesielska Joanna Joanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Cieślak Zuzanna Zuzanna Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw
Ciuchuta Martyna Martyna KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Czechowicz Monika Monika Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Czok Ivette Ivette KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Dańczak Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Doczekalska Anna Anna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Dryńska Karolina Karolina Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Durkiewicz Julia Julia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Dylewska Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Dzięgielewska Joanna Joanna Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: F3
Feret Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Filipiak Alicja Alicja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Filipiak Zofia Zofia KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Fisiak Marta Marta bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Frontczak Barbara Barbara KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Gabrysiak Alicja Alicja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Galanciak Roksana Roksana Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw
Gogolińska Oliwia Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,Bw,Cw,Dw
Górecki Patryk Patryk Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Grabowska Joanna Joanna Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Grudzień Aleksandra Aleksandra Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Grzejdziak Wiktoria Wiktoria Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw,Cw
Grzesiek Paula Paula KJ Infernal Team » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Gutorska Maja Maja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Helbich Wiktor Wiktor Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Hercog Belinda Belinda Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Janecka Julia Julia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Janiszewska Gabriela Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Janiszewska Lena Lena Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Jassa Paulina Paulina Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Kalita Natalia Natalia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kamińska Maja Maja KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kanicka Klaudia Klaudia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw,Cw
Kapszewicz Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2
Kasińska Ewa Ewa Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw,Cw
Kempska Julia Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kępska Angelika Angelika KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kot Oliwia Oliwia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kotecka Malena Malena Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kotecki Dawid Dawid Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Koziczak Julia Julia Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Kręgielska Nikola Nikola Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Kręgielska Natalia Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kroc Justyna Justyna CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B2
Król Karolina Karolina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Krzewińska Oliwia Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Krzywicka Dorota Dorota Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: F1
Kunikowska Karolina Karolina Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Kwapisz Tomasz Tomasz Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Lacheta Hanna Hanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Laprus Irena Irena Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw,Cw,Fw
Leszczyński Mateusz Mateusz Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Lewandowska Paulina Paulina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Lewandowska Zofia Zofia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Lewczyk Pola Pola Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Lis Weronika Weronika Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Lota Aleksandra Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Machniewicz Ewa Ewa Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Maćczak Paulina Paulina Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw,Dw,F3
Maćczak Mateusz Mateusz Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw,Dw,Fw
Majdziński Sylwester Sylwester Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Maksajda Julia Julia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Maszarek Aleksandra Aleksandra Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Matusiak Wiktoria Wiktoria Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Michalska Anna Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Milczarska Nina Nina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Mrozowska Maria Maria Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Nawrocka Roksana Roksana Klub Jeździecki Agri » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Niezgoda Grażyna Grażyna Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B2,Cw
Nitka Piotr Piotr KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: F3
Nowakowska Otylia Otylia KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Obórka Jarosław Jarosław KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,B2,Cw
Oleszko Oliwia Oliwia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Orski Konrad Konrad Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: Dw
Ostrowska Iga Iga SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2,Cw
Pająk Maciej Maciej KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Papis Joanna Joanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Paradowska Julia Julia Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Paradowski Tomasz Tomasz Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Peruga Nadia Nadia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Piotrowska Marita Marita KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: F2
Piwko Mirosław Mirosław bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Plucciński Marek Marek Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: F1
Poprawa Maja Maja Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Poprawa Alicja Alicja Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Prochowska Małgorzata Małgorzata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Raczyńska Zofia Zofia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Rajpal Magdalena Magdalena Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,B3
Rosak Alicja Alicja Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Rosak Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Roza-Kosma Magdalena Magdalena Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Rytych Damian Damian SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Rzepkowska Maria Maria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Sabitov Nadia Nadia SKJ Virako-Olimpia » Data urodzenia:

j
Licencja: A2,B3
Sabitov Mirzat Mirzat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Sakrajda Maria Maria KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Sawuła Weronika Weronika KJ Champion » Data urodzenia:

j
Licencja: Fw
Sendalska Katarzyna Katarzyna KJ Infernal Team » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Shalohin Andrei Andrei Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Sierakowska Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła Ludmiła Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Siucińska Klaudia Klaudia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Skorupa Karina Karina KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Skorupka Magdalena Magdalena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Skowerska Eliza Eliza SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: A2
Snycerz Agnieszka Agnieszka Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw
Sobiepańska Julia Julia Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,B3,Cw
Sorokina Olga Olga Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Stępień Karolina Karolina Stowarzyszenie Ranczo w Dolinie » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Suliborska Wiktoria Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Szambelan Anna Anna Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw
Sznajder Barbara Barbara Klub Jeździecki Wiki » Data urodzenia:

j
Licencja:
Szulc Adam Adam Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: Dw
Szybka Irmina Irmina KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Terkiewicz Nina Nina KS Happy Horse » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Troć Wiktoria Wiktoria Klub Jeździecki Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Wardin Joanna Joanna KJ ARABIKA » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw,Fw
Warzywoda Jan Jan SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw
Wasilewska Julia Julia Klub Jeździecki Wiki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Ważyński Marcel Marcel Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw,Cw
Wąsiewicz Julia Julia Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Weber Klara Klara KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Wicher Bianka Bianka KJ Golden Dream » Data urodzenia:

j
Licencja: A3
Wieczorek Adrianna Adrianna Klub Jeździecki Grand Cheval » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B3
Wieczorek Kornelia Kornelia CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Wierzbołowska-Staszak Agnieszka Agnieszka KS Happy Horse » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Willamowicz Dagmara Dagmara Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Wiśniewska Karolina Karolina Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Wojciechowska-Kamińska Roksana Roksana Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Woźna Anna Anna Sportowy KJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Zdrojewska Katarzyna Katarzyna KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: Fw
Zieleśkiewicz Weronika Weronika KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Zielińska Katarzyna Katarzyna Walewicki Klub Jeździecki GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Zych Vicky Vicky Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3