Zawodnicy OZJ

Nazwisko Imię Klub Kategoria wiekowa Licencja
Antczak Dagmara Dagmara SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Ucińska Julia Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Lacheta Hanna Hanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Lewczyk Pola Pola FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Barzdo Antonina Antonina FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Michalska Lena Lena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Friedman Maja Bella Maja Bella Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B2
Lipińska Anna Anna FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Malewska Agata Agata SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Rosak Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Kanicka Klaudia Klaudia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw,Cw
Frontczak Alicja Alicja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Prochowska Małgorzata Małgorzata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Michalska Anna Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Biczysko Beata Beata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Sznajder Barbara Barbara KJ Wiki » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw
Niedzielska Klaudia Klaudia KJ Uniglob Gozdów » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Olawa Vel Olawińska Zuzanna Zuzanna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Kaźmierczak Maria Maria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Lorek Joanna Joanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Ostrowska Oliwia Oliwia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw, B3, Cw
Szczech Patrycja Patrycja KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Taczalska Maja Maja KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Świerczyńska Tola Tola KJ Wiki » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Olaszek Alicja Alicja SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Gajda Monika Monika SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Florczak Jakub Jakub KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Mielczarek Oliwia Oliwia KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw
Marciniak Magdalena Magdalena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Galińska Gabriela Gabriela Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Książek Antonina Antonina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Bąk Sebastian Sebastian Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Śledzik Maja Maja Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Sabitov Rushat Rushat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: A1,B2
Wiatrak Joanna Joanna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Szczepanik Ewelina Ewelina Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: A3, B1
Rybarkiewicz Katarzyna Katarzyna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw, Fw
Mitman Amelia Amelia KJ Salio » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3, B3
Michalska Urszula Urszula Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kowalska Julia Julia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Arkuszyńska Agnieszka Agnieszka SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw, Bw
Woźniak Stanisław Stanisław Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Tomasik Wiktoria Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Mazur Julia Julia Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: A3, B3, C
Puto Zuzanna Zuzanna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Książek Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw, Bw
Oliva Julia Julia SKJ MORDAKA » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Adamczyk Patrycja Patrycja SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw, Bw
Pałka Oliwia Oliwia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Wosik Katarzyna Katarzyna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A2
Machniewicz Aleksandra Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Skupień Kamil Kamil SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B2,Cw
Dembińska Kaja Kaja KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,Bw,Cw
Marcińska Aleksandra Aleksandra KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Radaczyńska Zuzanna Zuzanna KJ Wiki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw, Bw
Kazimierczak Gaja Gaja KJ Janowice » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Dałkowska Dominika Dominika Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Dąbrowska Dominika Dominika SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kosior Martyna Martyna KJ Uniglob Gozdów » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kosior Martyna Martyna KJ Uniglob Gozdów » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Warzywoda Jan Jan SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw
Sabitov Mirzat Mirzat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Markowska Izabela Izabela KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Stasiak Jacek Jacek Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Paradowski Tomasz Tomasz SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Szulc Adam Adam Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: Dw
Niezgoda Grażyna Grażyna Walewicki KJ GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B2,Cw
Rajpal- Sikora Magdalena Magdalena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Jankowski Krzysztof Krzysztof SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Rytych Damian Damian SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Kroc Mateusz Mateusz CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. » Data urodzenia:

s
Licencja: A2, B2
Szczecińska Izabela Izabela KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw, Bw
Biczyk Elżbieta Elżbieta KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła Ludmiła KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Mikołajczyk Krzysztof Krzysztof Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Woźna Anna Anna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Polczyk Magdalena Magdalena KJ Infernal Team » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Jassa Paulina Paulina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Papis Joanna Joanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Feret Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Fisiak Marta Marta bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Parzyńska Anita Anita KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Pacholczyk Aleksandra Aleksandra SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Kapszewicz Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Grudzień Aleksandra Aleksandra Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Wichrowska Kamila Kamila Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3,Cw,Dw
Leszczyński Mateusz Mateusz Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Czechowicz Monika Monika SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3, B3
Lewandowska Paulina Paulina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Kuźmińska Małgorzata Małgorzata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Krzewicka Urszula Urszula KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A1,Bw,Cw
Grzesiek Paula Paula KJ Infernal Team » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Łyżwa Izabela Izabela Stowarzyszenie Agro-Aves » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Szybka Irmina Irmina KJ Janowice » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,B3
Lota Aleksandra Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Siucińska Klaudia Klaudia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Helbich Wiktor Wiktor KJ Salio » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Kałużna Olga Olga SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Rosak Alicja Alicja KJ Golden Dream » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Galanciak Roksana Roksana KJ Champion » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3
Kempska Julia Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Chmaj Julia Julia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: A3, B3
Kręgielska Nikola Nikola Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Janiszewska Gabriela Gabriela Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Król Karolina Karolina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Frontczak Barbara Barbara KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Troć Wiktoria Wiktoria KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Hejduk Aleksandra Aleksandra KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kot Oliwia Oliwia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Tybulczuk Tamara Tamara KJ Agri » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Gabrysiak Alicja Alicja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: A3, B3
Górecki Patryk Patryk SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw, Cw
Kotecki Dawid Dawid SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Machniewicz Ewa Ewa Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Rosiak Cyryl Cyryl SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Borzęcka Maja Maja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Wąsiewicz Julia Julia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Nowakowska Otylia Otylia KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Sakrajda Maria Maria KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kołodziejczyk Milena Milena KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Koziczak Julia Julia Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Weber Klara Klara KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Dańczak Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Sierakowska Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,Bw
Kotecka Malena Malena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Urbańska Natalia Natalia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3, Bw
Skorupa Karina Karina KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Nawrocka Roksana Roksana Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kręgielska Natalia Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Janiszewska Lena Lena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw