8 kwietnia 2024 ― poniedziałek

Udane starty naszych kadrowiczów

W miniony weekend w ośrodku jeździeckim Becker Sport Equestrian Center rozegrano Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w ujeżdżeniu na kucach i dużych koniach, Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu oraz ZO, ZR i ZT w kategorii seniorzy, młodzi jeźdźcy, juniorzy, juniorzy młodsi oraz młodzicy.

We wszystkich konkursach wystartował ogółem 84 zawodników, którzy dosiadali 110 koni.

Oczywiście na listach startowych tego turnieju nie zabrakło jeźdźców reprezentujących Okręgowy Związek Jeździecki w Łodzi.

Jest nam niezwykle milo poinformować, że w Becker Sport Equestrian Center w rywalizacji Halowych Mistrzostw Polski złoty medal i tytuł Mistrza Polski w kategorii młodzików startujących na kucach zdobyła reprezentantka klubu KJ Infernal Team Golesze Duże – Maja Głoskowska, startująca na Apasjonata Aureus.

Ta sama amazonka w Halowych Mistrzostwach Polski w kategorii młodzików startujących na dużych koniach wywalczyła wraz z koniem Bed Boy medal srebrny i tytuł I Wice Mistrza Polski.

W rywalizacji Halowego Pucharu Polski w kategorii Juniorów Młodszych w wystartowały 3 nasze kadrowiczki, reprezentujące barwy SKJ Golden Dream :

  • Marysia Olejniczak na koniu Angel Queen
  • Nina Całka na koniu Malik
  • Blanka Osińska startująca na koniu Minister.

W końcowej klasyfikacji HPP Marysia Olejniczak wywalczyła miejsce 4, Nina Całka miejsce 6 a Blanka Osińska miejsce 7.

Serdecznie gratulujemy młodym i ambitnym amazonkom oraz ich trenerom i rodzicom.

Foto Wiktoria Rożnowska @image_wroznowska oraz zdjęcia własne rodziców.

Udostępnij: