ID Nazwisko i imię Klub Kategoria wiekowa Licencja
1 Krawczyk Emilia SJ Napoleońska Zagroda JM Bw, Cw
2 Nowakowski Jan KJ Vertus Łódź JM Bw
3 Wąs-Nowakowska Agnieszka KJ Vertus Łódź S B3
4 Gross Hanna KJ Janowice JM Bw
5 Borkowska Oliwia SKJ HORSEPROFI M Bw
6 Sabitov Myrzat KJ Janowice S A2,B2
7 Smolarek Martyna SJ Napoleońska Zagroda JM Bw
8 Hajne Marta KJ Cheval Mariampol JM Aw, Bw
9 Dziedzińska Konstancja KJ Infernal Team M Bw
10 Stawiarska Natalia SKJ HORSEPROFI S Aw, Bw
11 Pietras Aleksandra SKJ HORSEPROFI S Bw
12 Pągowska Agata KJ Golden Dream M Aw
13 Pluta Aleksander Tuszyński KJ GARBÓWEK M Bw
14 Kędziak Judyta Bez przynależności klubowej M Bw
15 Glonek Ewa SJ Napoleońska Zagroda M Bw
16 Szczepaniak Amelia SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki JM Bw
17 Szwajkiewicz Wiktoria KJ Golden Dream J Aw
18 Biecka Julia KJ Dakota JM A3, Bw, Cw
19 Lorens Maria KJ Cheval Mariampol M Aw, Bw
20 Spicha Pola PKJ SK Walewice M Aw, Bw, Cw, Fw
21 Tomczak Natalia PKJ SK Walewice MJ Aw, Bw, Cw
22 Stankiewicz Marianna Łódzki Klub Jeździecki JM Bw
23 Kuśmierek Wiktoria KJ Golden Dream JM Aw
24 Szantar Alicja Klub Sportowy Gajewniki J B3
25 Seliga Adrian KJ Golden Dream S A3, B3, Cw, Fw
26 Rdesińska Aleksandra SKJ HORSEPROFI J Aw, Bw, Cw, Fw
27 Borkowska Malwina SKJ HORSEPROFI S Bw
28 Selmaj Maja Łódzki Klub Jeździecki JM Bw
29 Nowak Zuzanna SKJ HORSEPROFI J Aw, Bw
30 Pietranek Oliwia Fundacja Fun Farma JM Aw, Bw
31 Polińska Marianna Stowarzyszenie R&S Stables JM Aw, Bw
32 Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI M Aw, Bw, Cw,Fw
33 Jóźwiak Maja SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki JM Bw
34 Rozesłańska Aleksandra KJ Golden Dream M A3
35 Słowińska Natasza Łódzki Klub Jeździecki JM Bw
36 Przybylak Maria KJ Golden Dream M Aw,
37 Bernagiewicz Robert Stowarzyszenie R&S Stables S B2
38 Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ GARBÓWEK M A3, B3
39 Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ GARBÓWEK M Aw, Bw
40 Shalohina Nina Klub Sportowy Gajewniki J B3
41 Kwiecień-Poborska Paulina SKJ HORSEPROFI JM Aw, Bw,Cw
42 Białobrzewska Milena SKJ HORSEPROFI S A3, B3, Cw
43 Przybył Weronika SKJ HORSEPROFI MJ A3, Bw
44 Głoskowska Maja KJ Infernal Team M Aw, Bw
45 Zielińska Katarzyna Walewicki KJ GABON S A3, B3, Cw
46 Woźniak Piotr Łódzki Klub Jeździecki JM Bw
47 Woźniak Stanisław Łódzki Klub Jeździecki M Bw
48 Wosik Katarzyna KJ Golden Dream S A2,Bw
49 Witczak Zofia KJ Golden Dream JM Aw
50 Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream JM A3,B3
51 Wiśniewska Zuzanna JKS Salio J B3
52 Szymborska Magdalena SKJ HORSEPROFI M Aw, Bw, Ew
53 Szybka Irmina Walewicki KJ GABON S A3,B3,Cw
54 Sztajnert Zofia SKJ Stajnia Qando JM Bw
55 Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI S A3, Bw
56 Szataniak Natalia KJ Golden Dream J A3
57 Suliborska Wiktoria KJ Vertus Łódź S B3
58 Sorokina Olga Klub Sportowy Gajewniki S B2
59 Sońta Blanka SKJ HORSEPROFI MJ Bw
60 Sobolewska Paulina Bez przynależności klubowej S A3,B3,Cw
61 Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S Stables J A3,B3
62 Sakrajda Hanna SKJ Stajnia Qando M Bw
63 Sakrajda Maria SKJ Stajnia Qando J Bw
64 Rybarkiewicz Katarzyna SKJ HORSEPROFI MJ Bw
65 Radaczyńska Zuzanna Tuszyński KJ GARBÓWEK J Bw
66 Pronobis Emilia SKJ HORSEPROFI JM Aw,Bw
67 Porażka Zuzanna KS Happy Horse J Aw, Bw
68 Peruga Nadia KJ Golden Dream JM A3
69 Pacholczyk Aleksandra SKJ HORSEPROFI S A3 B3 F3
70 Olejniczak Maria KJ Golden Dream M A3,Bw
71 Olaszek Alicja KJ Janowice JM Aw,Bw,Cw
72 Mirek Maja KJ Infernal Team M Aw, Bw
73 Milc Ewa Tuszyński KJ GARBÓWEK M B3
74 Rak Julia KS Happy Horse S A3, B3, Dw
75 Matusiak Wiktoria KJ Golden Dream S B3
76 Marciniak Amelia KJ Golden Dream JM Aw
77 Maksajda Julia KJ Golden Dream J A3
78 Makowska Aleksandra SKJ HORSEPROFI S A3,Bw
79 Majdziński Sylwester Tuszyński KJ GARBÓWEK S B2
80 Machniewicz Aleksandra KJ Golden Dream M Aw, Bw
81 Lasota Marcelina KJ Vertus Łódź J B3
82 Kwapisz Tomasz Tuszyński KJ GARBÓWEK S Bw
83 Kuźmińska Małgorzata PKJ SK Walewice S B3
84 Krzewicka Urszula KJ Golden Dream S A1,Bw
85 Kroc Mateusz CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. S A2,B2
86 Kroc Justyna CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. S A2,B2
87 Klepacz Pola KJ Vertus Łódź J B3
88 Kempska Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK MJ B3
89 Kazimierczak Gaja Klub Sportowy Gajewniki M Aw,Bw
90 Janecka Julia KJ Golden Dream J A2
91 Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ GARBÓWEK S B3
92 Białkowska Maria KJ Dakota S B3
93 Glonek Maria SJ Napoleońska Zagroda JM Bw
94 Galińska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki JM B3
95 Frukacz Marta KJ Golden Dream M Aw, Bw,
96 Dembski Przemysław JKS Salio S B3
97 Ciepłucha Hanna SJ Napoleońska Zagroda J B3
98 Całka Nina KJ Golden Dream M Aw
99 Brzozowska Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK JM A3, B3
100 Broniarek Łucja Tuszyński KJ GARBÓWEK S Aw,Bw
101 Biniek Marta JKS Salio S A2,Bw
102 Bartkiewicz Aleksandra Walewicki KJ GABON S Aw, B3, Cw
103 Banaś Małgorzata Klub Sportowy Gajewniki JM Ew
104 Awrejcewicz-Budzińska Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK S A2,Bw