19 kwietnia 2024 ― piątek

Kwietniowe WKKW w Bogusławicach

W dniach 19-21.04.24 w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Krajowe we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.

W czasie całych zawodów dostępny będzie duży dobrze zaopatrzony bar serwujący posiłki domowe, pizzę, zapiekanki i inne przekąski, napoje, desery lodowe (granita). Otwarta będzie strefa Grill Bar z pysznymi potrawami z grilla oraz Food Truck – lody świderki, wata cukrowa, popcorn i gofry.

W niedzielę 14 kwietnia odbędą się Zawody Hobby Horse przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat oraz Hobby Horse o wymiarach minimum 60 cm. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody, a punkty zdobyte w zawodach zostaną zsumowane do Pucharu Stada Ogierów Hobby Horse 2024 którego finał odbędzie się podczas wydarzenia Hubertus 2024 w dniu 19 października.

Dodatkową niedzielną atrakcją będzie możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie Stada, zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, zjeżdżalnia, zamek dmuchany i inne dmuchańce oraz oprowadzanie na kucyku dla najmłodszych.


Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz miasta Wolbórz Andrzej Jaros.

Szczegółowe informacje www.stadoboguslawice.com.pl

Udostępnij: