20 czerwca 2024 ― czwartek

ZO – B DIM BOGUSŁAWICE

W dniach 21-23.06.24 w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.

W czasie zawodów dostępny będzie duży dobrze zaopatrzony bar serwujący posiłki domowe, pizzę, zapiekanki i inne przekąski, napoje, desery lodowe (granita). Otwarta będzie strefa Grill Bar z pysznymi potrawami z grilla oraz Food Truck – lody świderki, wata cukrowa, popcorn i gofry oraz profesjonalne pole do Minigolfa oferującego 12 torów wraz z pełną infrastrukturą.

W niedzielę 23 czerwca odbędą się Zawody Hobby Horse przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. Zdobyte w tych zawodach punkty zostaną zsumowane w Pucharze Stada Ogierów Hobby Horse 2024. Finał tej rywalizacji odbędzie się podczas imprezy Hubertus 2024, która obędzie się Bogusławicach w dniu 19 października.

Przewidziano również inne atrakcje, takie jak możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie Stada, zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, zjeżdżalnia, zamek dmuchany oraz oprowadzanie na kucyku dla najmłodszych.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Łączny oraz Burmistrz miasta Wolbórz Andrzej Jaros.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.stadoboguslawice.com.pl

Udostępnij: