Aktualności

4

Egzamin na odznaki w Gajewnikach!

Stowarzyszenie Agro-Aves Gajewniki informuje, że dnia 23 lutego 2020 r. odbędzie się egzamin na brązową i srebrną odznakę woltyżerską oraz na brązzową i srebrną odznakę jeździecką. Zgłoszenia: Paweł Skrzypczyk tel. 601 360 074 lub imprezy.agroaves@gmail.com  

Zapraszamy!

 

Czytaj całość

2020-01-23

#odznaki

1

SKJ MORDAKA Wąwał

Serdecznie witamy, Sportowy Klub Jeździecki MORDAKA, w gronie klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Jeździeckim w Łodzi.
Zyczymy wielu sukcesów, sportowych i organizacyjnych.

Czytaj całość

2020-01-07

#informacje

1

Sprawnie uzyskaj licencje na rok 2020.

Sprawne załatwienie formalności związanych z rejestracją i licencjami regionalnymi zawodników i koni, w największym stopniu, zależy od złożenia poprawnie wypełnionej dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Właściwe druki (na obecny sezon) - do pobrania wyłącznie ze strony www.lodzkiejezdzieckie.pl. Wykaz niezbędnych dokumentów, prezentujemy w załączeniu:

Zawodnicy:

1. wypełnione zgłoszenie zawodnika do rejestracji – tylko w przypadku nowo rejestrowanych zawodników

2. wypełniony wniosek o wydanie licencji dla zawodnika

3. zaświadczenie lekarskie wystawione przez uprawnionego lekarza medycyny sportowej

4. ubezpieczenie NNW sport – jeździectwo ważne do 31 grudnia roku, na który został złożony wniosek licencyjny

5. wypełniony wniosek o zmianę barw klubowych w przypadku zmiany klubu, w którym zawodnik będzie startował

Konie:

1. wypełnione zgłoszenie konia do rejestracji – również w przypadku zmiany właściciela konia

2. kopia paszportu hodowlanego (strona z  podstawowymi danymi konia, hodowcą, rodowodem i potwierdzonym przez PZHK aktualnym właścicielem konia)

3. w celu przedłużenia licencji konia na kolejny rok należy przesłać nazwę konia oraz numer paszportu hodowlanego

 Dokumenty należy przesyłać wyłącznie na adres: ozj@ozj-lodz.pl

Czytaj całość

2020-01-03

#informacje

1

KALENDARZ ZAWODÓW NA 2020

Kalendarz zawodów regionalnych na rok 2020, organizowanych w województwie łódzkim, jest już dostępny na naszej stronie internetowej

Czytaj całość

2019-12-22

#informacje

1

RANKING KOŃCOWY SEZONU 2019

Zakończyliśmy sezon zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody w województwie łódzkim. Po zeszłotygodniowych zawodach w Besiekierzu Rudnym, poznaliśmy ostatecznych triumfatorów rankingów jeźdźców Okręgowego Związku Jeździeckiego w Łodzi. We wszystkich trzech, tworzonych od ubiegłego roku rankingach, sklasyfikowano ponad 100 jeźdźców. Zliczono wyniki zawodników, aż z 47 dni zawodów.

OSTATECZNIE❗️
Zwyciężczynią rankingu ZŁOTEGO, obejmującego zawodników posiadających najwyższą klasę sportową, została LUDMIŁA SIERGIEJ (Klub Jeździecki Salio). Na drugim miejscu, uplasowała się zwyciężczyni ubiegłorocznego rankingu "srebrnego", GABRIELA JANISZEWSKA (Stowarzyszenie R&S Stables). Dzięki znakomitym startom w ostatnich zawodach sezonu, na trzecie miejsce rankingu awansował ANDREI SHALOHIN (Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko)

Wśród zawodników rywalizujących w rankingu SREBRNYM, sezon ten, bezapelacyjnie należał do WIKTORII TROĆ (Klub Jeździecki Salio) i JULII CHMAJ (Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI), które zajęły dwa pierwsze miejsca. Bardzo dobre wyniki, osiągnęła również NIKOLA KRĘGIELSKA (Tuszyński KJ GARBÓWEK), która kończy sezon na miejscu trzecim.

Największe nadzieje łódzkiego jeździectwa, rywalizujące w rankingu BRĄZOWYM, walczyły o miejsca na podium, do ostatnich zawodów. ANTONINA BARZDO (Fundacja Klub Jeździecki Zbyszko), zakończy ten rok, jako liderka tego rankingu. CYRYL ROSIAK ( Klub Jeździecki Salio) zajął miejsce drugie, a na trzecim miejscu jest ALICJA GABRYSIAK (Łódzki Klub Jeździecki)

Wszystkim uczestnikom zawodów regionalnych w skokach, organizowanych w naszym województwie, bardzo dziękujemy za wspólny sezon.

ZASADY tworzenia rankingu.

Czytaj całość

2019-12-22

#informacje

1

Finał OOM 2020 w Bogusławicach

Województwo Łódzkie będzie gospodarzem i organizatorem finałów XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. Zawody finałowe w konkurencjach jeździeckich (skoki ujeżdżenie, wkkw) odbędą się w Stadzie Ogierów w Bogusławicach.

Czytaj całość

2019-12-17

#informacje