ID Nazwisko i imię Klub Kategoria wiekowa Licencja
1 Żuchowska-Wiśniewska Maria KJ Golden Dream S A3
2 Mac Olga Tuszyński KJ GARBÓWEK S Aw, B3
3 Macieszczyk Emilia SKJ HORSEPROFI S Aw, Bw
4 Frankiewicz Urszula KJ Golden Dream JM Aw
5 Krystek Jagoda KJ Wiki JM Aw, Bw
6 Szwajkiewicz Wiktoria KJ Golden Dream J Aw
7 Malicka Nina KJ Golden Dream JM Aw, Bw
8 Stańczak Dominika Łódzki Klub Jeździecki MJ Aw
9 Biecka Julia Bez przynależności klubowej JM A3, Bw, Cw
10 Lorens Maria KJ Cheval Mariampol M Aw, Bw
11 Chodacka Monika Tuszyński KJ GARBÓWEK MJ Bw
12 Milczarek Oliwia KJ Golden Dream J Aw
13 Spicha Pola M Aw, Bw, Cw, Fw
14 Przybył Joanna Walewicki KJ GABON S A2, B2, Cw
15 Lasota Magdalena SJ Napoleońska Zagroda M Bw
16 Wiśniewska Maja Stowarzyszenie R&S Stables JM Aw, Bw
17 Dolewska Weronika CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. S Aw, Bw
18 Hajdukiewicz Wiktoria Stowarzyszenie R&S Stables S Aw, Bw
19 Dregier Oliwia Klub Sportowy Gajewniki S A3, B3
20 Tkaczyńska Maria Klub Sportowy Gajewniki JM Aw, Bw
21 Domańska Antonina KS Happy Horse JM Aw, Bw
22 Kapala Julia Fundacja Fun Farma M Aw, Bw
23 Tomczak Natalia PKJ SK Walewice MJ Aw, Bw, Cw
24 Cosgrave Joanna Fundacja Fun Farma M Aw, Bw
25 Cosgrave Elżbieta Fundacja Fun Farma M Aw, Bw
26 Kroc Lena CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. J Aw, Bw
27 Stankiewicz Marianna Łódzki Klub Jeździecki M Bw
28 Michalski Jerzy Tuszyński KJ GARBÓWEK S Bw
29 Kuśmierek Wiktoria KJ Golden Dream JM Aw
30 Nowak Nikola CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. JM Aw, Bw
31 Lemański Michał KJ Jantar S B 1
32 Słomkowska Weronika KJ Champion S Fw
33 Sarzała Amelia Klub Sportowy Gajewniki M Ew
34 Mikołajczyk Zofia Klub Sportowy Gajewniki M Ew
35 Kossakowska Amelia Klub Sportowy Gajewniki M Ew
36 Kossakowska Oliwia Klub Sportowy Gajewniki M Ew
37 Markowiak Karolina KJ Cheval Mariampol J Aw, Bw
38 Gaszewska Julia KJ Cheval Mariampol JM A3, Bw
39 Baczyńska Marta Tuszyński KJ GARBÓWEK S B2
40 Nowakowski Zbigniew SJ Napoleońska Zagroda S D 3
41 Trzcińska Zofia Klub Sportowy Gajewniki M Ew
42 Ściegińska Lena Klub Sportowy Gajewniki M Ew
43 Jagiełło Izabela Klub Sportowy Gajewniki M Ew
44 Dworak Alicja JKS Salio J Bw
45 Górski Szymon Tuszyński KJ GARBÓWEK JM Aw, Bw
46 Szantar Alicja Klub Sportowy Gajewniki JM Bw
47 Żurawska-Michalczuk Dagmara KJ Golden Dream MJ Aw
48 Biskupska Julia Bez przynależności klubowej JM Bw
49 Kozłowski Jacek Tuszyński KJ GARBÓWEK S D1
50 Lasoń Anna Fundacja Fun Farma S Aw, Bw
51 Lasoń Zofia Fundacja Fun Farma M Aw, Bw
52 Stevens Nel Fundacja Fun Farma M Aw, Bw
53 Pronobis Dominika SKJ HORSEPROFI J Aw, Bw
54 Kamont Julia KJ Golden Dream MJ Aw
55 Osowska Zofia KJ Janowice MJ Aw, Bw
56 Zając Magdalena Bez przynależności klubowej J A3, B3
57 Łabęcka Natalia Stowarzyszenie R&S Stables J Aw, Bw
58 Fabisiak Julia Stowarzyszenie R&S Stables JM Aw, Bw
59 Seliga Adrian KJ Golden Dream S A3, B3, Cw, Fw
60 Jędryka Laura SKJ Virako-Olimpia MJ Aw
61 Binkowska Agnieszka SKJ Virako-Olimpia S Aw
62 Rdesińska Aleksandra SKJ HORSEPROFI J Aw, Bw, Fw
63 Szabała Lena Stowarzyszenie R&S Stables M Bw
64 Zajkiewicz Weronika KJ Janowice S Bw
65 Stanisławska Lena SKJ HORSEPROFI JM Aw, Bw
66 Borkowska Malwina SKJ HORSEPROFI S Bw
67 Selmaj Maja Łódzki Klub Jeździecki JM Bw
68 Nowak Zuzanna SKJ HORSEPROFI J Aw, Bw
69 Borecka Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables JM Aw, Bw
70 Pietranek Oliwia Fundacja Fun Farma JM Aw, Bw
71 Polińska Marianna Stowarzyszenie R&S Stables M Aw, Bw
72 Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI M Bw, Cw
73 Dolot Maria Tuszyński KJ GARBÓWEK J Bw
74 Jóźwiak Maja SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki M Bw
75 Rozesłańska Aleksandra KJ Golden Dream M Aw
76 Kozina Maria Tuszyński KJ GARBÓWEK S B2
77 Słowińska Natasza Łódzki Klub Jeździecki M Bw
78 Nowak Zuzanna Bractwo Konne św. Marcina M Bw
79 Bochenek Anna Łódzki Klub Jeździecki S Bw
80 Winiarska Aleksandra Klub Sportowy Gajewniki J Ew
81 Pietras Renata KJ Wiki S Aw, Bw
82 Przybylak Maria SKJ HORSEPROFI M Aw, Bw
83 Górska Sandra Tuszyński KJ GARBÓWEK M Aw, Bw
84 Kozłowska Grażyna Stowarzyszenie R&S Stables JM Aw, Bw
85 Polakowska Anna SKJ Virako-Olimpia S Aw
86 Kręzel Milena Bez przynależności klubowej S Bw
87 Głowacka Aleksandra SKJ Virako-Olimpia S A3,Bw
88 Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables JM A3, B3
89 Bernagiewicz Robert Stowarzyszenie R&S Stables S B3
90 Słodkiewicz Antonina KJ Infernal Team M Bw
91 Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ GARBÓWEK M B3
92 Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ GARBÓWEK M Bw
93 Kraft Aleksandra SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki J Bw
94 Olczak Marta KJ Janowice S Bw
95 Wlaźniak Marika JKS Salio JM Bw
96 Gorszwa Monika SKJ HORSEPROFI S A3, B3
97 Jarosz Aleksandra SKJ HORSEPROFI JM B3
98 Shalohina Nina Klub Sportowy Gajewniki JM B3
99 Kwiecień-Poborska Paulina SKJ HORSEPROFI JM Aw, Bw
100 Białobrzewska Milena SKJ HORSEPROFI S A3, B3
101 Korkuć Weronika KJ Golden Dream S A3
102 Przybył Weronika SKJ HORSEPROFI J A3, Bw
103 Grubin Anita Łódzki Klub Jeździecki MJ Bw
104 Lenczewska Antonina Łódzki Klub Jeździecki J Bw
105 Głoskowska Maja KJ Infernal Team M Aw, Bw
106 Jakubowska Wanessa KJ Champion S B3, F3
107 Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ GARBÓWEK S B2
108 Zielińska Katarzyna Walewicki KJ GABON S A3, B3, Cw
109 Zdrojewska Katarzyna KJ Champion S F1
110 Zajcew Włodzimierz KJ Janowice S B2
111 Wójcikiewicz Hanna SKJ HORSEPROFI J Aw,Bw
112 Woźniak Piotr Łódzki Klub Jeździecki M Bw
113 Woźniak Stanisław Łódzki Klub Jeździecki M Bw
114 Woźna Anna KJ Janowice S B3
115 Wosik Katarzyna KJ Golden Dream S A2
116 Wojciechowska-Kamińska Roksana Fundacja Zielony Konik - Osiągnąć marzenia S Bw
117 Witczak Zofia KJ Golden Dream JM Aw,Bw,Cw
118 Witczak Zbigniew Walewicki KJ GABON S A3,B3,Cw
119 Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream JM Aw,Bw
120 Wiśniewska Zuzanna JKS Salio JM B3
121 Willamowicz Dagmara KJ Jantar J A3, B3
122 Weigt Agata KJ Golden Dream S A3
123 Wąsiewicz Julia Łódzki Klub Jeździecki J B3
124 Ważyński Marcel Walewicki KJ GABON S A3,B3,Cw
125 Warzywoda Jan SJ Napoleońska Zagroda S Aw,Bw,Cw
126 Wardin Joanna KJ Champion S A3, F3
127 Walczak Marta KJ Cheval Mariampol M Aw,Bw
128 Ucińska Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK MJ B3
129 Trzcińska Maria Klub Sportowy Gajewniki M Ew
130 Trzcińska Emilia KJ Janowice S A3,B3
131 Tracz Martyna JKS Salio M Bw
132 Tomasik Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki J Bw
133 Świetlik Weronika SKJ HORSEPROFI J Bw
134 Szymborska Magdalena SKJ HORSEPROFI M Ew
135 Szybka Irmina Walewicki KJ GABON MJ A3,B3,Cw
136 Szulc Adam Tuszyński KJ GARBÓWEK S D3
137 Sztajnert Zofia KJ Infernal Team JM Aw, Bw
138 Szpruch Weronika JKS Salio S Aw,Bw
139 Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI S A3, Bw
140 Szczepanik Maja KJ Vertus Łódź JM B3
141 Szczepanik Ewelina KJ Vertus Łódź S B1
142 Szczech Patrycja JKS Salio S B3
143 Szataniak Natalia KJ Golden Dream J A3
144 Suwała Weronika KJ Champion MJ F3
145 Suliborska Wiktoria KJ Vertus Łódź MJ B3
146 Stankiewicz Julia KJ Vertus Łódź JM Bw
147 Sońta Blanka SKJ HORSEPROFI J Bw
148 Sobolewska Paulina Bez przynależności klubowej S A3,B3,Cw
149 Smoderek Kamila SKJ HORSEPROFI S Ew
150 Skorupa Karina KS Happy Horse JM Bw
151 Siucińska Klaudia Łódzki Klub Jeździecki MJ A3, B2
152 Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio S B1
153 Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S Stables JM A3,B3
154 Sakrajda Hanna KS Happy Horse M Bw
155 Sakrajda Maria KS Happy Horse J Bw
156 Sabitov Mirzat KJ Janowice S A2, B2,
157 Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia MJ A2,B3
158 Rzepkowska Maria Łódzki Klub Jeździecki MJ B3
159 Rymarczyk Natalia KJ Janowice S Aw,B3
160 Rybarkiewicz Katarzyna SKJ HORSEPROFI MJ Bw
161 Rosiak Cyryl Tuszyński KJ GARBÓWEK J B3
162 Rosak Agata Bez przynależności klubowej M Aw
163 Rajpal- Sikora Magdalena SKJ HORSEPROFI S A3,B3
164 Przepióra Joanna KJ Golden Dream S A3
165 Pronobis Emilia SKJ HORSEPROFI JM Aw,Bw
166 Prochowska Małgorzata KJ Jantar S B2
167 Poręba Wiktoria KJ Golden Dream M Aw
168 Porażka Zuzanna KS Happy Horse J Aw, Bw
169 Piotrowska Marita KJ Champion S Bw, F2
170 Pilińska Weronika KJ Infernal Team JM Bw
171 Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice S A3,B2,Cw
172 Piejek Zuzanna KS Happy Horse J Bw
173 Piejek Aleksandra KS Happy Horse J Bw
174 Peruga Nadia KJ Golden Dream JM A3
175 Paradowski Tomasz SKJ HORSEPROFI S B3
176 Papis Joanna JKS Salio S Bw
177 Pałka Oliwia Klub Sportowy Gajewniki S B3
178 Pacholczyk Aleksandra SKJ HORSEPROFI S A3 B3 F3
179 Osińska Blanka KJ Golden Dream M Aw
180 Olejnik Maria Łódzki Klub Jeździecki JM Bw
181 Olejniczak Maria KJ Golden Dream M Aw,Bw
182 Olaszek Alicja KJ Janowice JM Aw,Bw,Cw
183 Niezgoda Grażyna Walewicki KJ GABON S A2,B2,Cw
184 Niedzielska Klaudia Uniglob Sp. z o.o. MJ B3
185 Nalepa Klaudia SKJ HORSEPROFI S A2,B3
186 Mirek Maja KJ Infernal Team M Aw, Bw
187 Minkina Aleksandra KJ Champion S Aw
188 Milc Ewa Tuszyński KJ GARBÓWEK M B3
189 Michaś Anna KJ Cheval Mariampol J A3,Bw
190 Michalska Zuzanna Tuszyński KJ GARBÓWEK J Aw, Bw
191 Miarecki Bogusław Bractwo Konne św. Marcina S A3
192 Mazur Julia KS Happy Horse S A3, B3, Cw, Dw
193 Matusiak Natalia Klub Sportowy Gajewniki JM Ew
194 Maksajda Julia KJ Golden Dream JM A3
195 Makowska Aleksandra SKJ HORSEPROFI S A3,Bw
196 Majewska Natalia KJ Champion MJ Fw
197 Majdziński Sylwester Tuszyński KJ GARBÓWEK S B2
198 Maćczak Mateusz SKJ HORSEPROFI S A3,Bw,Cw,Dw,
199 Machniewicz Aleksandra KJ Golden Dream M Aw
200 Machniewicz Ewa JKS Salio J B3
201 Łozińska-Miecznikowska Joanna SKJ HORSEPROFI S Aw
202 Lota Aleksandra JKS Salio MJ A3, B3
203 Lisowska Monika Stowarzyszenie R&S Stables S Aw,Bw
204 Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables J A3,B3
205 Lis Weronika JKS Salio S Bw
206 Lewandowska Zofia KJ Vertus Łódź J B3
207 Lewandowska Paulina Łódzki Klub Jeździecki S B3
208 Leśniewska Zofia KJ Golden Dream S A3
209 Leszczyński Mateusz Łódzki Klub Jeździecki S B2
210 Laskowska Hanna KJ Golden Dream J Aw
211 Lacheta Hanna KS Happy Horse J B3
212 Kwiatkowska Ewa JKS Salio JM B3
213 Kwapisz Tomasz Tuszyński KJ GARBÓWEK S Bw
214 Kulesza Aleksandra Klub Sportowy Gajewniki J Ew
215 Kucińska Marika Łódzki Klub Jeździecki JM Bw
216 Kubis Katarzyna SKJ Virako-Olimpia S A3
217 Kubiak Natalia Klub Sportowy Gajewniki JM Ew
218 Kubarek Maja Klub Sportowy Gajewniki JM Ew
219 Krzewicka Urszula KJ Golden Dream S A1
220 Krysztofiak Weronika KJ Cheval Mariampol J Aw
221 Kronic Matylda JKS Salio MJ Bw
222 Kroc Mateusz CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. S A2,B2
223 Kroc Justyna CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. S A2,B2
224 Kręgielska Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK JM B3
225 Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S Stables J Aw,Bw
226 Kotecki Dawid SKJ HORSEPROFI J B3
227 Kotecka Malena SKJ HORSEPROFI JM B3
228 Kopcińska Halina Klub Sportowy Gajewniki S Ew
229 Kolasa Weronika KS Happy Horse S Bw
230 Kolasa Daniel KS Happy Horse S D1
231 Klepacz Pola Łódzki Klub Jeździecki J B3
232 Kempska Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK MJ B3
233 Kazimierczak Gaja KJ Janowice M Aw,Bw
234 Karasińska Karolina JKS Salio S B3
235 Kapszewicz Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki S B2
236 Juśkiewicz Maja KJ Janowice J A3
237 Jop Magdalena KJ Champion S Bw,Fw
238 Jassa Paulina Łódzki Klub Jeździecki S B2
239 Jankowski Krzysztof KJ Vertus Łódź S B3
240 Janiszewska Lena JKS Salio JM B3
241 Janiec Patrycja Łódzki Klub Jeździecki J B3
242 Janek Karolina KJ Golden Dream J A3
243 Janecka Julia KJ Golden Dream J A2
244 Hercog Belinda Tuszyński KJ GARBÓWEK S B3
245 Herbuś Victoria Tuszyński KJ GARBÓWEK J A3,Bw,Cw
246 Helbich Wiktor JKS Salio MJ B2
247 Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ GARBÓWEK S B3
248 Gozdek Klaudia CSJ Equestro Sp. z o.o. sp.k. J Aw,Bw
249 Białkowska Maria Bez przynależności klubowej S B3
250 Glonek Maria SJ Napoleońska Zagroda JM Bw
251 Glinkowska Oliwia Klub Sportowy Gajewniki M Ew
252 Galińska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki JM B3
253 Gala Blanka SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki JM Bw
254 Gabrysiak Alicja Łódzki Klub Jeździecki J A3,B3
255 Frukacz Marta KJ Golden Dream M Aw, Bw, Cw
256 Frączkowska Roksana KJ Infernal Team JM B3
257 Filipiak Alicja Bez przynależności klubowej J A3, B3
258 Dybowska Natalia SKJ Virako-Olimpia S Aw
259 Dańczak Michalina Tuszyński KJ GARBÓWEK JM A3,B3
260 Dabioch Marta Bez przynależności klubowej S B3
261 Czop Jagoda KJ Golden Dream M Aw
262 Czop Amelia KJ Golden Dream J A3
263 Czechowicz Monika Bractwo Konne św. Marcina S A3, B3
264 Chmaj Julia JKS Salio MJ A3, B3,Cw
265 Całka Nina KJ Golden Dream M Aw
266 Bugała Agata Tuszyński KJ GARBÓWEK S B3
267 Brzozowska Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK M A3, B3
268 Brzezińska-Grabarczyk Dorota KJ Janowice S Bw
269 Broniarek Łucja KJ Infernal Team JM Aw,Bw
270 Brandt Denisa KJ Champion MJ B3,F3
271 Brandt Robert KJ Champion S B2,
272 Borzęcka Maja KJ Infernal Team J B3
273 Biniek Marta S A2,Bw
274 Biczysko Beata JKS Salio S A3, B2
275 Bąk Sebastian Stowarzyszenie R&S Stables S B1
276 Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables S A3, B3
277 Bartkiewicz Aleksandra Walewicki KJ GABON S Aw, B3, Cw
278 Banaś Małgorzata Klub Sportowy Gajewniki JM Ew