Zawodnicy OZJ

Nazwisko Imię Klub Kategoria wiekowa Licencja
Willamowicz Dagmara Dagmara KJ Jantar » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Biczysko Beata Beata KJ Jantar » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Olawa Vel Olawińska Zuzanna Zuzanna KJ Jantar » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Leszczyński Mateusz Mateusz Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Siucińska Klaudia Klaudia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Lewandowska Paulina Paulina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Kapszewicz Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Gabrysiak Alicja Alicja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: A3, B3
Suliborska Wiktoria Wiktoria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Kaźmierczak Maria Maria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Marciniak Magdalena Magdalena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Galińska Gabriela Gabriela Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Woźniak Stanisław Stanisław Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Dybała Małgorzata Małgorzata Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw,Cw
Szczepanik Maja Maja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Gawryś Natalia Natalia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Olejnik Maria Maria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Woźniak Piotr Piotr Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Marciniak Hanna Hanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Janiec Patrycja Patrycja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Klepacz Pola Pola Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kucińska Marika Marika Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Galanciak Roksana Roksana KJ Champion » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3,F
Minkina Aleksandra Aleksandra KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Bohdanowicz Katarzyna Katarzyna KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,F1
Urban Julia Julia KJ Champion » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Fw
Ważyński Marcel Marcel Walewicki KJ GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3,Cw
Niezgoda Grażyna Grażyna Walewicki KJ GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B2,Cw
Witczak Zofia Zofia Walewicki KJ GABON » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw,Cw
Grzejdziak Wiktoria Wiktoria Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw,Cw
Kręgielska Nikola Nikola Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Majdziński Sylwester Sylwester Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Ucińska Julia Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Kręgielska Natalia Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Michalska Anna Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Bugała Agata Agata Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Lasota Marcelina Marcelina Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Herbuś Victoria Victoria Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw,Cw
Kaźmierska Wiktoria Wiktoria Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw,Cw
Milc Ewa Ewa Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Kociołek Julia Julia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,Bw,Cw
Sztupecka Marianna Marianna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw,Cw
Warzywoda Jan Jan SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw
Wieczorek Kornelia Kornelia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw,Cw
Glonek Maria Maria SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Ciepłucha Hanna Hanna SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kasińska Ewa Ewa Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,B3,Cw
Czechowicz Monika Monika Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: A3, B3
Bandurek Magdalena Magdalena Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw
Miarecki Bogusław Bogusław Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Mazur Julia Julia Bractwo Konne św. Marcina » Data urodzenia:

s
Licencja: A3, B3, C
Janecka Julia Julia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

j
Licencja: A3
Szulc Aleksandra Aleksandra KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A1
Peruga Nadia Nadia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Krzewicka Urszula Urszula KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A1,Bw
Zieleśkiewicz Weronika Weronika KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Janek Karolina Karolina KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Maksajda Julia Julia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3
Rosak Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Krzewińska Oliwia Oliwia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

j
Licencja: A3
Witos-Osińska Teresa Teresa KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Arkuszyńska Agnieszka Agnieszka KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Czop Amelia Amelia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

j
Licencja: A3
Czop Jagoda Jagoda KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Michaś Anna Anna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,Bw
Osińska Blanka Blanka KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Sławek Lena Lena KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Poręba Wiktoria Wiktoria KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Wiśniewski Marcel Marcel KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Krysztofiak Weronika Weronika KJ Golden Dream » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw
Laskowska Hanna Hanna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Marcjanek Anna Anna KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Sobczak Iga Iga KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Krupa Maja Maja KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Całka Nina Nina KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw
Wiśniewska Agnieszka Agnieszka KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: AI
Hadryś Aklicja Aklicja KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A2
Zamojska Sylwia Sylwia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Szataniak Natalia Natalia KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Krywuklt Aleksandra Aleksandra KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A1
Weigt Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Weigt Agata Agata KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Cytowska Iga Iga KJ Golden Dream » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw,Cw
Frukacz Marta Marta KJ Golden Dream » Data urodzenia:

m
Licencja:
Zwierzyńska Daria Daria KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Zwierzyńska Daria Daria KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Michałowska Olga Olga KJ Golden Dream » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3
Lewczyk Pola Pola FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Dembski Przemysław Przemysław FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Karasińska Karolina Karolina KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Chmaj Julia Julia KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: A3, B3,Cw
Markowska Izabela Izabela KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Janiszewska Gabriela Gabriela KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Antczak Dagmara Dagmara KJ Salio » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Lota Aleksandra Aleksandra KJ Salio » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Helbich Wiktor Wiktor KJ Salio » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Troć Wiktoria Wiktoria KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Janiszewska Lena Lena KJ Salio » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Machniewicz Ewa Ewa KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła Ludmiła KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Szczech Patrycja Patrycja KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Kotowicz Weronika Weronika KJ Salio » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Machniewicz Aleksandra Aleksandra KJ Salio » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Dembińska Kaja Kaja KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,Bw,Cw
Fornalczyk Justyna Justyna KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Kwiatkowska Ewa Ewa KJ Salio » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Maciejewska Natalia Natalia KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Sabitov Mirzat Mirzat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,B2,cw
Szybka Irmina Irmina KJ Janowice » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,B3,Cw
Trzcińska Emilia Emilia KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3,Cw
Rymarczyk Natalia Natalia KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,B3
Florczak Jakub Jakub KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Sabitov Rushat Rushat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: A1,B3
Kazimierczak Gaja Gaja KJ Janowice » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Rempińska Alicja Alicja KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw
Juśkiewicz Maja Maja KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw
Brzezińska-Grabarczyk Dorota Dorota KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Giełwanowski Łukasz Łukasz SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw,Cw
Smoderek Kamila Kamila SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Ew
Zajcew Włodzimierz Włodzimierz SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Rajpal- Sikora Magdalena Magdalena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Anszpergier Dorota Dorota SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,B3
Jankowski Krzysztof Krzysztof SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Paradowski Tomasz Tomasz SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Paradowska Julia Julia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Nalepa Klaudia Klaudia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B3
Górecki Patryk Patryk SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B3,Fw
Lewandowska Zofia Zofia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,B3
Kotecki Dawid Dawid SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Skrzyńska Paulina Paulina SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: A3, Bw
Kot Oliwia Oliwia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kotecka Malena Malena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Michalska Lena Lena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Malewska Agata Agata SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Filipiak Karolina Karolina SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: Aw,Bw
Górecka Anna Anna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw
Szkiela Marta Marta SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Szymborska Magdalena Magdalena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Ew
Olaszek Alicja Alicja SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw,Cw
Mielczarek Oliwia Oliwia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw,Cw
Rybarkiewicz Katarzyna Katarzyna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kowalska Julia Julia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Adamczyk Patrycja Patrycja SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Pałka Oliwia Oliwia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Stankiewicz Julia Julia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Wójcicka Gabriela Gabriela SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A2
Brzozowska Natalia Natalia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Kronic Matylda Matylda SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Sobieraj Natalia Natalia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Makowska Aleksandra Aleksandra SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw
Olejniczak Maria Maria SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Świetlik Weronika Weronika SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Brzozowska Oliwia Oliwia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Sońta Blanka Blanka SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Szulińska Blanka Blanka SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Aw,Bw
Jaroszewicz Kalina Kalina SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw
Adamczak Sylwia Sylwia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Kowalska Agata Agata SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Filipiak Eliza Eliza SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw
Wójcikiewicz Hanna Hanna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw
Łozińska-Miecznikowska Joanna Joanna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw
Sakrajda Maria Maria KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Skorupa Karina Karina KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kamińska Maja Maja KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw,Bw
Lorek Joanna Joanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Jamro Weronika Weronika KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Porażka Zuzanna Zuzanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Sakrajda Hanna Hanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Piejek Aleksandra Aleksandra KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Piejek Zuzanna Zuzanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Sabitov Katarzyna Katarzyna SKJ Virako-Olimpia » Data urodzenia:

s
Licencja: A2
Sabitov Nadia Nadia SKJ Virako-Olimpia » Data urodzenia:

mj
Licencja: A2,B3
Michalska Zuzanna Zuzanna SKJ Virako-Olimpia » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Frączkowska Roksana Roksana KJ Infernal Team » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Sztajnert Zofia Zofia KJ Infernal Team » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Mirek Maja Maja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Broniarek Łucja Łucja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Pilińska Weronika Weronika KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Biniek Marta Marta KJ Grand Cheval » Data urodzenia:

s
Licencja: A3,Bw
Dryńska Karolina Karolina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Dańczak Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,B3
Sierakowska Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,Bw
Koziczak Julia Julia Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Bąk Renata Renata Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Friedman Maja Bella Maja Bella Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B2
Niedzielska Klaudia Klaudia Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,Bw
Książek Antonina Antonina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Bąk Sebastian Sebastian Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Książek Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw, Bw
Lisowska Karolina Karolina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw
Szpruch Weronika Weronika Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

mj
Licencja: Aw,Bw
Lisowska Monika Monika Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: Aw,Bw
Szpruch Angelika Angelika Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Gąsiorowska Maja Maja Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Andrzejewska Wiktoria Wiktoria KJ Wiki » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,Bw
Kozłowska Natasza Natasza KJ Wiki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw
Zieniewicz Dominika Dominika KJ Wiki » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Nowak Natalia Natalia KJ Wiki » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw
Bujnowicz Paulina Paulina KJ Wiki » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw