Zawodnicy OZJ

Nazwisko Imię Klub Kategoria wiekowa Licencja
Janiszewska Gabriela Gabriela Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Stasiak Jacek Jacek Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Król Karolina Karolina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Lota Aleksandra Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Siucińska Klaudia Klaudia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Lewandowska Paulina Paulina Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Kapszewicz Katarzyna Katarzyna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Gabrysiak Alicja Alicja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: A3, B3
Wąsiewicz Julia Julia Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Janiszewska Lena Lena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Machniewicz Ewa Ewa Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Papis Joanna Joanna Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

s
Licencja: Bw
Frontczak Alicja Alicja Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Kaźmierczak Maria Maria Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Marciniak Magdalena Magdalena Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Galińska Gabriela Gabriela Łódzki Klub Jeździecki » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Niezgoda Grażyna Grażyna Walewicki KJ GABON » Data urodzenia:

s
Licencja: A2,B2,Cw
Kręgielska Nikola Nikola Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Kręgielska Natalia Natalia Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Grudzień Aleksandra Aleksandra Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Michalska Anna Anna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Śledzik Maja Maja Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Wiatrak Joanna Joanna Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Szczepanik Ewelina Ewelina Tuszyński KJ GARBÓWEK » Data urodzenia:

s
Licencja: A3, B1
Kałużna Olga Olga SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

mj
Licencja: Bw
Ostrowska Oliwia Oliwia SJ Napoleońska Zagroda » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw, Bw,Cw
Parzyńska Anita Anita KJ Golden Dream » Data urodzenia:

s
Licencja: A3
Lewczyk Pola Pola FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Barzdo Antonina Antonina FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Lipińska Anna Anna FKJ Zbyszko » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Helbich Wiktor Wiktor KJ Salio » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Troć Wiktoria Wiktoria KJ Salio » Data urodzenia:

j
Licencja: B2
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła Ludmiła KJ Salio » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Mitman Amelia Amelia KJ Salio » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3, B3
Sabitov Mirzat Mirzat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: B2
Szybka Irmina Irmina KJ Janowice » Data urodzenia:

mj
Licencja: A3,B3
Florczak Jakub Jakub KJ Janowice » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Sabitov Rushat Rushat KJ Janowice » Data urodzenia:

s
Licencja: A1,B2
Chmaj Julia Julia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: A3, B3
Czechowicz Monika Monika SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: A3, B3
Jankowski Krzysztof Krzysztof SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Antczak Dagmara Dagmara SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

mj
Licencja: B3
Michalska Lena Lena SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Malewska Agata Agata SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Olawa Vel Olawińska Zuzanna Zuzanna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Olaszek Alicja Alicja SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Rybarkiewicz Katarzyna Katarzyna SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

j
Licencja: Aw, Fw
Kowalska Julia Julia SKJ HORSEPROFI » Data urodzenia:

m
Licencja: Bw
Frontczak Barbara Barbara KS Happy Horse » Data urodzenia:

j
Licencja: B3
Nowakowska Otylia Otylia KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Sakrajda Maria Maria KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Kołodziejczyk Milena Milena KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Skorupa Karina Karina KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Lacheta Hanna Hanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Lorek Joanna Joanna KS Happy Horse » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Fisiak Marta Marta bez przynależności klubowej » Data urodzenia:

s
Licencja: B3
Borzęcka Maja Maja KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: B3
Grzesiek Paula Paula KJ Infernal Team » Data urodzenia:

mj
Licencja: B2
Weber Klara Klara KJ Infernal Team » Data urodzenia:

jm
Licencja: Bw
Dańczak Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: Aw,Bw
Sierakowska Michalina Michalina Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

jm
Licencja: A3,Bw
Friedman Maja Bella Maja Bella Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: A3,B2
Bąk Sebastian Sebastian Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

s
Licencja: B1
Michalska Urszula Urszula Stowarzyszenie R&S Stables » Data urodzenia:

j
Licencja: Bw
Tybulczuk Tamara Tamara KJ Agri » Data urodzenia:

j
Licencja: B2